соцмережі

У відділку "поліції "ДНР" у Макіївці 18-річного хлопця забили до смерті – Казанський

Хлопця запросили до "поліції" нібито на "профілактичну роботу" через прогули ПТУ

 В окупованій бойовиками Макіївці у відділку так званої "поліції "ДНР" 18-річного Влада Гиневича закатували до смерті. Повідомлення про загибель юнака розмістили в соцмережах його друзі, повідомляє журналіст Денис Казанський.

"У Макіївці бойовики, які тепер називаються "поліцією ДНР", доставили в райвідділ 18-річного Влада Гіневіча і закатували його до смерті. Нібито за прогули у ПТУ. Мовою поліцаїв це називається "провести профілактичну роботу", – написав журналіст у власному блозі.

Як з'ясувалося, Влада Гиневича забрали до "поліції" разом з матір'ю, але біля паспортного столу жінку лишили чекати на вулиці. Мати прочекала на сина 5-6 годин, після чого той написав смс-повідомлення "Мам, принеси поїсти". Жінку до відділку не пускали, а згодом під'їхала карета "швидкої". Потому матері повідомили, що її син помер.

Рідні й знайомі не вірять, що 18-річний хлопець помер сам і кажуть, що у "поліції" його били по голові. Поховали Влада ранком 30 березня. Його дівчина Тетяна повідомила, що була на похоронах і бачила на тілі загиблого сліди тортур та побоїв. За її словами, Влада душили пакетом та били по голові.

У "поліції "ДНР" спершу не коментували інциденту, та коли інформація поширилася – все-таки випустили офіційний коментар.

"Хлопця нібито запросили на бесіду з приводу прогулів у ПТУ. Там, за словами поліцаїв, він зізнався, що вживає наркотики. А потім взяв і сам помер просто у відділку", – зазначив Казанський.

соцмережі

"Все це, справді, як повне божевілля. Викликати повнолітню людину в поліцію за прогули у ПТУ – шизофренія. Вчитися чи ні – добровільна справа кожного… Ніде в світі не заарештовують за двійки і прогули. Звичайно, лише останній дегенерат може повірити, що здоровий 18-річний хлопець, якого викликали за прогули в поліцію, сам раптово помер там від набряку головного мозку", – коментує ситуацію журналіст.

Він додає: "Ось тільки куди звертатися родичам? Куди скаржитися? До суду, де сидять такі сами бандити, як і в поліції?.. На жаль, тільки на таких гірких уроках людям можна пояснити всю небезпеку і безвихідь сепаратистських республік і референдумів. У фейковій державі ні в кого немає прав. Хто сильніший – той і вирішує, кому жити, а кому вмирати. Всі однаково беззахисні перед збройними відморозками – і прихильники України, і ті, хто співчуває РФ".

Як зазначає Казанський, Влад Гиневич – не перша жертва "поліції "ДНР". "Ще з 2014 року зниклими безвісти у "Л/ДНР" вважаються сотні людей", – каже Казанський.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Колись лунали дитячі голоси": фото покинутих будинків у Водяному – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Омелян заявив про наміри щороку будувати в Україні п'ять нових злітних смуг
Наступний матеріал
"Газпром" подав апеляцію на рішення Стокгольмського арбітражу
Loading...