У Львові здобули чергову перемогу для Книги рекордів студентства

  Львівські студенти встановили п`ятий рекорд для Книги рекордів студентства. Цього разу вони підсмажили найбільшу кількість яєць - півтори тисячі. Щоправда просто неба - лише кілька десятків. Решту, для рекорду - готували на кухнях львівських ресторанів.

  Кухар Ірина щойно власноруч підсмажила  близько 30 яєць. Каже - готувати яєчню просто неба не складно, головне - не поспішати.

  Ірина Ватраль, кухар: "Треба щоб жовток був цілий, щоб не розплився, а так не дуже важко".

  Щоб встановити студентський рекорд України - яйця смажили більше години. Після чого роздали всім охочим, здебільшого студетам львівських вишів. 

  Андрій Олійник, представник Книги рекордів студентства: "Сьогодні немає посту і щоб розрядити обстановку студентів, вони хоч завжди і так постять, ну і так в такий день я думаю їм буде приємно просто посмакувати яєчнею".

  А потому влаштували перегони на швидкість поїдання яєчні. Один із учасників змагань, Четвертокурсник Павло Гошуляк, впорався з 5-ма смаженими за хвилину. Каже, сподівався на кращий результат.

  Павло Гошуляк, рекордсмен з поїдання яєчні: "Яйця люблю, і чесно сказати якби я тільки шо щось поїв, то може би я їх і не з`їв, а так на голодний желудок пішли дуже легко".

  Найбільше ж безкоштовному обіду раділи артисти студентського ансамблю.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (3.58Мб)

  Попередній матеріал
  Депутати з робочим візитом відвідали Києво-Печерську Лавру (репортаж)
  Наступний матеріал
  Обама відвідує Ірак
  Теги:
  Loading...