У Львові запрацювала фабрика Святого Миколая (репортаж)

  Фабрика Святого Миколая - запрацювала у Львові. Вже вдев`яте тут до свята збирають тисячі подарунків для найменш захищених дітей. Щоб у ніч проти 19-го грудня ніхто із місцевих дітлахів не залишився без солодощів, іграшок та книжок.

  Усі волонтери з фабрики Святого Миколая, перш ніж почати складати подарунки, проходять своєрідний тренінг. Їх просять уявити себе дітьми і зрозуміти, які ж гостинці будуть цікаві маленьким львів`янам. Студентка Інна Неродик уперше допомагає на фабриці, вона готує подарунок для п`ятирічної дівчинки. Каже, вже уявляє, як тішитиметься дитя, отримавши сюрприз від Святого Миколая.

  Долучитися до фабрики може будь-хто. Волонтери розповідають - подарунки приносили і школярі, і студенти, і підприємці.

  Олександр Ваврищук, 5 канал: "Для того, щоб підготувати 4 тисячі подарунків, 600 волонтерів протягом тижня працюватимуть на фабриці Cв. Миколая у Львові, їх тут називають не інакше, як ангелами доброї волі".

  Координатор акції Олена Яремко говорить - цього року фабрика запрацювала не лише у Львові - ініціативу львівських Святих Миколаїв підтримали й інші регіони.

  Гостинці від імені Святого Миколая розноситимуть два дні, їх отримають усі діти до 12 років, які цього потребують. Одночасно волонтери поновлюватимуть свою базу даних, щоби наступного року без подарунка не залишилася жодна дитина.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Києві представили логотип Євро-2012 (репортаж)
  Наступний матеріал
  Інновації в освіті столичних школярів
  Теги: