У Києві представили логотип Євро-2012 (репортаж)

  Євро-2012 зустрічатиме паросток із квітами. Такий логотип майбутньої першості представили на Михайлівські площі. Презентував витвір Президент УЄФА Мішель Платіні. На урочистості прийшов весь український футбольний бомод разом із Президентом та Прем`єр-міністром.

  На Михайлівський площі від самого ранку репетують уболівальники. У центрі величезний логотип. От тільки побачити його не можуть через завісу, тому - що там заховано, вгадують.

  Роман Сухан, 5 канал: "Футбольне поле посеред якого виросла квітка. Так організатори Євро-2012 побачили головний символ змагань. Бутони тюльпанів навіть не встигли повністю розквітнути, але Україна в тому бачить особливий символізм".

  Паросток на логотипі символізує УЄФА, Квіти - красу України та Польщі, головний футбольний символ - м`яч. Однак це лише частина загального бренду. Коли логотип оживає на ньому з`являється нескінченний стовбур і вісім стадіонів, які прийматимуть Євро-2012.

  Окрім логотипу на Михайлівський презентували і головне гасло змагань. Українською воно звучить Творимо історію разом. Поляки вирішили перекласти по-своєму.

  Одразу після презентації новий логотип поїде у вісім міст, які кілька днів тому Виконком УЄФА остаточно уповноважив приймати Євро-2012. В тому, що з цього списка не зникнуть 4 українські -  Київ Львів, Харків та Донецьк уже не сумніваються ні в Україні ні в Європі.

  Усі міста досягли надзвичайного прогресу в підготовці до Євро, -  каже Платіні. Але справжня робота тільки починається. Вже в березні Україна чекає від УЄФА на чергових ревізорів. 

  Роман Сухан, Олексій Тищенко. Василь Мартищенко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Українські моряки з судна Салла-2 повернулися додому
  Наступний матеріал
  У Львові запрацювала фабрика Святого Миколая (репортаж)
  Теги: