У Львові запрацювала фабрика Святого Миколая

  У Львові в одинадцяте запрацювала фабрика Святого Миколая. Понад 700 волонтерів пакуватимуть подарунки для маленьких львів`ян. Передусім дбатимуть про дітей із багатодітних та незаможних родин. Протягом місяця іграшки та канцтовари збирали у школах та вишах. Долучитися до благодійності могли усі охочі.

  Студент Микола Швед уже четвертий рік поспіль допомагає Святому Миколаю підготувати подарунки для дітей. Каже, цього року на фабрику найбільше принесли м`яких іграшок. Їх понад місяць збирали у навчальних закладах міста. У перший день роботи волонтерів ляльку чи ведмедика можна вибрати із більш як двох тисяч забавок.

  Микола Швед, помічник святого Миколая: "Сюди ми викидаемо все, що придатне до пакування, тобто воно має бути чисте і не порване. А волонтери потім самі підбирають. Ані – 14 років таку іграшку, а Сергійкові – 6 років таку іграшку".

  На фабриці зареєстровані кілька тисяч адрес, за якими 18 грудня розійдуться помічники Миколая - дарувати малечі радість. Але для цього кілька днів у пакунки складатимуть найнеобхідніше.

  Журналіст "5 канал": "За п`ять днів на фабриці святого Миколая підготують 3.600 подарунків. У кожний подарунковий набір обов`язково покладуть канц. Товари, іграшку, книжку і звичайно солодощі".

  На фабриці тішаться - досвід львівських волонтерів вже перейняли у кількох інших містах. 

  Світлана Роднєнкова, координатор Фабрики Святого Миколая: "Цього року акція розширюється, ми вже маємо 15 міст по Україні, які нас підтримують у 9 з яких відбувається повноцінна фабрика святого Миколая. Можемо сказати про те, що акція Миколай про тебе не забуде доходить вже майже до кожної дитини в Україні".

  Нині на львівській фабриці - ще бракує сОлодощів. Проте волонтери переконані – у ніч проти 19 грудня Святий Миколай принесе дарунка кожній дитині.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Страйк оголосили три найбільші профспілки в Італії
  Наступний матеріал
  Комуністи хочуть встановити пам`ятник Сталіну в Луцьку
  Теги: