Комуністи хочуть встановити пам`ятник Сталіну в Луцьку

  Від одного до трьох років умовно отримали дев`ятеро членів організації "Тризуб" за пошкодження пам’ятника Сталіну в Запоріжжі. Окрім того - хлопці мають відшкодувати понад сто тисяч гривень матеріальних збитків - на користь комуністів. За ці гроші - Запорізький обком КПУ - пообіцяв встановити пам`ятник Сталіну в Луцьку.

  Жовтневий райсуд Запоріжжя визнав - злочин  нетяжкий, тож усі дев`ятеро активістів отримали умовні терміни - по два та три роки, з відтермінуванням від одного до трьох років. Крім того, засуджені мають відшкодувати місцевому осередку КПУ вартість погруддя. Утім, моральні збитки комуністам та встановлення нового пам`ятника компенсувати не будуть.

  Віктор Татаринов суддя Жовтневого суду Запоріжжя: "Зануду Олексія Олексійовича визнати винним у скоєнні злочину, передбаченого ст. 194 ч.1. та призначити покарання 3 роки позбавлення волі. На підставі ст75 звільнити його від відбування покарання з випробувальним строком на 2 роки".

  Підсудні та їхні захисники - із вироком не погодилися. Кажуть, впродовж двох тижнів оскаржать рішення феміди. Вважають, що суд не врахував вагомих аргументів.

  Володимир Прудовський адвокат: "Суд не надав оцінки тому, що є законодавчи акти України, які забороняли встановлення пам`ятників лідерам тоталітарного режиму. Тим, хто винні у Голодоморі". 

  Під дверима Жовтневого райсуду на рішення очікували і комуністи, і націонал-демократи.

  Після оголошення вироку засуджених відпустили. Коли звільнені тризубівці вийшли із зали, комуністи закИдали їх яйцями. Між прибічниками таборів зав`язалася бійка. Правоохоронці  затримали найбільш активних учасників суперечки. Вони постануть перед судом за кілька днів. Михайло Воронов

  Юрій Петришин, Запоріжжя, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Львові запрацювала фабрика Святого Миколая
  Наступний матеріал
  В Італії кіт став мільйонером
  Теги: