У Львові вшановують жертв Скнилівської трагедії [відео]

  У Львові день жалоби. Там вшановують жертв трагедії під час авіашоу на Скнилівському летовищі. В каплиці усіх святих провели молебень. Потерпілі скаржаться: влада не надала їм гідної матеріальної допомоги і досі не покарала винних.

  Це мав бути незабутній відпочинок, а сталася трагедія, розповідає військовий Володимир Федосюк. Десять років тому він разом із дружиною спостерігав за авіашоу. Пам`ятає де стояли глядачі та як упав літак. З летовища чоловік повернувся один.

  Володимир Федосюк: "В обнимку стояли. Мені повезло, дружині - не повезло. Почало тягти літак і він почав падати на людей".

  Унаслідок падіння винищувача Су-27 загинули 77 людей, у тому числі 28 дітей. Не дочекалася свого сина і Ольга Голайко.

  Ольга Голайко: "Він дуже любив літаки. Себе звинувачую, залишився б живий".

  Винними у скнилівській трагедії суд визнав двох пілотів та трьох організаторів авіашоу. Але родичі загиблих упевнені - справжніх винуватців не покарали.

  Богдан Онищук: "Починалося все з вищих чинів не допустити трагедії".

  Через 10 років більшість постраждалих та родичі загиблих і досі не можуть без сліз дивитися на літаки. Люди кажуть, влада не спромоглася забезпечити постраждалим гідного лікування та реабілітації. Не дочекалися вони й обіцяної матеріальної допомоги. Шукати правди пішли до Європейського суду з прав людини. Своє рішення там мають виголосити до кінця цього року.

  Стефан Козак, держава не спомоглася: "10 років пройшло, досі памятаю".

  Дар`я Феденко, Євген Радіон, Львів, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Сас: Представники влади роздають селянам сертифікати на теличок [відео]
  Наступний матеріал
  Сирійська армія поновила наступ на Алеппо
  Теги: