Сас: Представники влади роздають селянам сертифікати на теличок [відео]

  Застосування адмінресурсу та підкуп голосів виборців основні порушення, які зафіксував у липні Комітет виборців України.

  Зокрема, у Вінницькій, Донецькій, Харківській та Луганській областях перешкоджали агітаційній діяльності окремих кандидатів. Зокрема, розривали договори оренди рекламних площ та відмовляли у приміщенях для зустрічі з виборцями. Майже у всіх регіонах України потенційні депутати ведуть непрямий підкуп виборців. Найпопулярнішими залишаються продовольчі пайки та медикаменти.

  Олександр Черненко, голова Комітету виборців України: "Є уже доволі конкретні факти перешкоджання агітаційній діяльності, вони поки що поодинокі, але ми фіксуємо у різних областях - у Вінницькій, у Донецькій, у Київській, у Харківській, Луганській та інших областях".

  Юрій Сас, керівник довготермінового спостереження КВУ у Черкаській області: "Представники влади роздають селянам сертифікати на теличок. Відповідно потім на державних і партійних сайтах висвітлюють. Вручают власне не теличок, а сертифікати, а коли будуть телички - незрозуміло".
    

  Попередній матеріал
  Кримінальну справу проти Княжицького закрили
  Наступний матеріал
  У Львові вшановують жертв Скнилівської трагедії [відео]
  Теги: