У Львові відбулась офіційна акція вшанування пам`яті загиблих у війні [репортаж, відео]

  У Львові вшанували пам`ять загиблих у Другій світовій війні. У місті відбулися лише офіційні заходи. Всі інші масові акції - напередодні заборонив суд.

  Керівництво Львова та області поклало квіти до пам`ятника жертвам комуністичних злочинів та вшанувало пам`ять загиблих у війні хвилиною мовчання. Міліція очікує провокацій, тому зранку Львів посилено патрулють правоохоронці. Раніше різноманітні організації заявляли про намір провести там антифашистські акції. На цю хвилину, до Львова приїхали лише кілька десятків представників ВО "Свобода". За їхніми словами, у разі провокацій вони готові дати відсіч.

  Андрій Іллєнко, глава Київського осередку ВО "Свобода": "Приїхали із почуття солідарності до наших львівських поратимів. Тобто, ми розуміємо, що сьогодні у Львові так само можуть бути провокації з боку проросійських сил. Сьогодні ми робимо все, щоб їх не допустити. Можливо все, і ми готові дати відсіч провокаторам".

  Михайло Цимбалюк, голова Львівської ОДА: "Ми звернулися до всіх мешканців Львова, Львівщини, гостей нашого міста, продемонструвати в цей день толерантність, повагу, громадянську позицію і примирення. Тому що це йдень має нагадати всім про страшні уроки війни".

  Попередній матеріал
  Третій день триває авіасалон Ле Бурже у Франції
  Наступний матеріал
  В Севастополі відбулася акція "Кораблик мрії"
  Теги: