У Львові силою не випустили спецпризначенців «Грифон» за територію медичного закладу

  Силою не випустили спецпризначенців «Грифон» з території медичного закладу працівники міської психіатричної лікарні у Львові. Кількадесят санітарів і медиків кажуть, в автобусі були бійці в повній амуніції зі щитами та дубинками.

  Кажуть, спецпідрозділ базувався у клубі на території психіатричної лікарні упродовж останнього тижня. Зрештою «грифонівці» залишили територію, покинувши усі спецзасоби та автобуси з пробитими шинами. Нині протестувальники почали зводити барикади на території закладу. Активісти переконані, автобус із бійцями «Грифона» рушав до Києва. Міліція інформацію спростовує.

  Андрій, лікар: «Ми зараз створили офіційний комітет з представників лікарні, працівників адміністрації, щоб контролювати цей процес. Щоби не допустити беззаконних дій».

  Роман, активіст: «На Київ, на Львівську обласну раду були чутки, що має виїжджати звідси «Грифон». І ми блокуємо. Дрова для зігріву. І будемо стояти до кінця».

  Олександр Рудяк, начальник ГУ МВС у Львівській області: «Розумієте, їм треба заступити на службу.  Їм треба заступити на службу, змінити своїх колег котрі стоять в штатному режимі. І виконувати дальше свої обов’язки».

  Попередній матеріал
  Трьох в`язнів затриманих на Банковій 1 грудня відпустили на волю [відео]
  Наступний матеріал
  Голова Черкаської ОДА достроково повертається з відпустки
  Теги:
  Loading...