5.ua

Трьох в`язнів затриманих на Банковій 1 грудня відпустили на волю [відео]

  Відповідні рішення ухвалив Шевченкіський райсуд. Від часу затримання і Притуленко, і Кадура перебували в ізоляторі. Нагадаємо, активіста Ярослава Притуленка затримали 1-го грудня поряд із Банковою. Його звинуватили в організації масових заворушень. Під час сутичок затримали і Сергія Нужненка. Володимиру Кадурі закидали кермування грейдером під час масової акції на Банковій, і відповідно замаху на життя правоохоронця. 

  Ярослав Притуленко, активіст: "Хочу продовжувати активну діяльність на Євромайдані. Мирний протест. Ну не те що мені інкримінували".

  Віталій Касько, захисник Ярослава Притуленка: "Ми далі будемо звертатися і вимагати незаконним перебування його під вартою і такі розслідування жорстокого поводження з ним під час затримання і розслідування справи".

  Володимир Кадура, активіст: "Прекрасно розумію, що це було рішення політичне. Заради того, щоби якось згладити ситуацію".

  Сергій Нужненко, активіст: "Справа закрита. Закон задіяв з другого разу. Доказів, в принципі, ніяких не було".

  В'ячеслав Мармиш, прокурор: "Із вступом змін до всім відомого закону стала можлива реалізація механізму звільнення осіб від відповідальності в залежності від конкретної ситуації. Тобто визначено чітке коло осіб, які звільняються від відповідальності, за які саме дії".

   

   

   

   

   

   

   

  Попередній матеріал
  Голова Черкаської ОДА достроково повертається з відпустки
  Наступний матеріал
  У Львові силою не випустили спецпризначенців «Грифон» за територію медичного закладу
  Теги:
  Loading...