5.ua

У Львові біженці з РФ публічно спалили російські паспорти

  У Львові російське подружжя спалило свої російські паспорти. Чоловік та дружина мешкали в Санкт-Петербурзі, працювали на керівних посадах у структурах, наближених до ФСБ.


  Утім, коли відкрито почали заявляти про те, що не погоджуються з діями путінського режиму й військовим вторгненням в Україну, їх почали переслідувати. Сім'я вирішила залишити країну й публічно відмовитися від громадянства Росії. Нині вони оселилися у Львові, адже з України був родом дідусь жінки. В центрі міста, біля пам'ятника Тарасові Шевченку, подружжя спершу порвало, а потім привселюдно спалило свої російські паспорти. Чоловік та дружина кажуть, що тепер проситимуть політичного притулку в Україні, а згодом і громадянства.

  "Я очень волновалась. Я впервые вижу такое количество камер. Но я знаю, что вынуждена это сделать. Потому что я человек, и это отличает меня от того, что сейчас происходит в России, как многие люди становятся бездушными, бесчеловечными", – сказала журналістам екс-росіянка Міра Кузнєцова.

  Її чоловік, Михайло Кузнєцов, ще більш категоричний: "Я не хочу принадлежать к стране, которая сейчас возрождает фашизм в Европе, в которой только одна цель – "возвращение" и похищение тех территорий, которые они незаконно имели с 1917 года".
  Попередній матеріал
  Опитування: Порошенко залишається лідером виборчих уподобань українців
  Наступний матеріал
  Соцопитування: 13,9% підуть добровольцями до українського війська і 0,6% - до російського
  Теги:
  Loading...