У Львівському цирку зіграли весілля для мавпочок [репортаж, відео]

  У Львові оженили мавпочок. Вперше у Львівському цирку зіграли весілля для тварин. Молодий із київського зоопарку, його наречена - із Маріуполя. Серед запрошених усі тварини циркової програми "Чинізеллі", працівники цирку та журналісти.

  Шестирічний лапундер Малиш вже кілька років не байдужий до своєї обраниці, 16-річної мавпочки Даші. Їх дресирувальники кажуть, різниця у віці коханню не завадить. Тож вирішили зіграти весілля. У цирку сподіваються - парочка подарує їм потомство.

  Юрій Грошев, дресирувальник: то должна быть любовь не просто такая, а быть еще больше любовь, это не так просто. Как у людей бывает. У них намного сложнее эта ситуация".

  Тварини, яких запросили на весілля – артисти цирку. Упродовж святкової церемонії не лише вітали молодят, а й показували циркові трюки. Непорушними залишалися лише крокодил та пітон. Усі інші гості пили шампанське, а кінь та поні навіть звалилися з ніг.

  Клоун Сєрж каже - в Україні на весіллі вперше. Він із цікавістю брав участь у церемонії і навіть, поки не бачили дресирувальники, потроху підливав шампанське у чарки молодим.

  Сергій Загорський – клоун: "У нас как би животниє коториє с екзотических стран ім. можно красноє вино особенно в зимнеє время, когда холодно і конечно шампанскоє, ну єто как напиток сладенький.

  Весілля тривало понад годину. Мавпи-лапундери стали законними чоловіком та дружиною, - жартують у цирку. Тепер тут планують знайти пару ще й для брата нареченої.

  Олександр Ваврищук, Євген Радіон, Львів, 5 канал

  Попередній матеріал
  В Києві стартував 13-й ярмарок "Книжковий світ" [відео]
  Наступний матеріал
  НХЛ змінить формат Матчу всіх зірок
  Теги: