5.ua

У Луганську поблизу пам’ятника Шевченку відбулися масові читання віршів і прози [відео]

  Бібліотека просто неба. У Луганську поблизу пам’ятника Тарасу Шевченку відбулися масові читання віршів і прози. Організатори дійство приурочили до всесвітнього дня книгозбірні.

  З нагоди свята усі охочі могли у парку біля монумента Кобзареві отримати читацький квиток, узяти книжку та навіть позмагатися у читанні у голос. Учасники чемпіонату змагалися у трьох категоріях: вірші, проза та п’єса. Переможців визначали оплесками глядачі. Утім, самі учасники кажуть, головне не перемога, а участь та святковий настрій. У читанні змагалися два десятки людей. Без попередньої підготовки їм, треба було прочитати вірші Сергія Єсеніна, уривки з дитячої прози та навіть в особах прочитати Шекспірівських Ромео та Джульєтту.

  Михайло Д’яконов, учасник змагань: «Сегодня я читал роль злого мальчика, а сей час мне предоставляется роль Ромео. Чехов уже в прошлом, я его отработал и порепетировать? Стопу не помню но как-то так. Стоит она прижав ладонь к руке».

  Олеся Дорофєєва, організатор чемпіонату з читання у голос:«Чемпионат устроили для того, чтобы ребята, которые пришли на праздник, показали свои способности нужно проявить все свои интонационные способности, и правильно расставить паузы и вникнуть в его суть».

  Попередній матеріал
  Развозжаєву вкотре продовжили арешт
  Наступний матеріал
  У Чернівцях малюки оздоблюють дитячі майданчики різнокольоровою мозаїкою [відео]