5.ua

У Чернівцях малюки оздоблюють дитячі майданчики різнокольоровою мозаїкою [відео]

  У Чернівцях малюки оздоблюють дитячі майданчики різнокольоровою мозаїкою, створеною власноруч. Територія для дітлахів перетворюється на яскравий казковий світ.

  Михайло Чайчук за фахом будівельник. Мозаїка - це його хобі. Її техніку освоював самотужки: дізнавався з книжок та Інтернету. Згодом загорівся ідеєю - оздобити мозаїкою дитячі майданчики міста.

  Михайло Чайчук, майстер мозаїки: «Я просто йшов мимо і побачив майданчик і мені прийшло на думку зробити це».

  А щоби було веселіше, до своєї праці залучає місцевих дітлахів. Ті роздруковують малюнки зі своїми улюбленими казковими героями чи визерунками, а далі разом із майстром викладають на них кольорові шматочки керамічної плитки. Таку мозаїку переносять на спеціальну будівельну сітку та закріплюють різнокольорові візерунки цементом.

  Назар Альсалама: «Я зробив спанч-боба, зробив пінгвіна. Допомагав це сонечко на арці робити, це моя перша робота, і робив абетку тут». 

  Артур Зберча: «А то не складно, лише потрібне терпіння. Бо тому що робити ну годину деякі роботи. Наприклад отакий равлик годину робиться, а така черепаха робиться два дні».

  Тішаться захопленням своїх чад не лише батьки, адже завдяки зусиллям дітей занедбаний майданчик облагородився.

  Надія Величко: «Я вважаю, що це супер. Бо це класна альтернатива Інтернету, телебаченню, і, чесно, мої діти тут пропадають всі вихідні. Вільну хвилину вони йдуть зі школи, з групи продовженого дня».

  Майстер планує  взимку продовжити свою справу вже у дитячих медичних установах міста. Каже, там завдяки роботі з мозаїкою малі зможуть забути про біль та хворобу. А різнокольорові дитячі вироби прикрасять стіни лікарень.

  Ольга Андріцька, Андрій Соколовський, Чернівці, «5 канал».

  Попередній матеріал
  У Луганську поблизу пам’ятника Шевченку відбулися масові читання віршів і прози [відео]
  Наступний матеріал
  Новий кадровий скандал в інформ-агенстві УНІАН