5.ua

У Луганську перекинулася маршрутка: обійшлося без жертв [відео]

  Маршрутка перекинулась зранку у Луганську. 28-ро людей постраждали, 18-ох зних ушпиталили. Двоє у тяжкому стані. 

  Загалом у салоні їхали 35 пасажирів. Водій зачепив бордюр та електропору і маршрутка перекинулась. Сам він травм не зазнав, його відвезли у наркологічний диспансер. За словами свідків, на повороті автобус їхав на великій швидкості. Автобус належить комунальному підприємству, там зазначили, транспорт був застрахований, тож постраждалі отримають компенсації. На місці аварії нині працюють слідчі, за фактом ДТП вже відкрили кримінальне провадження.

  Юлія, пасажирка: «Мы на Павловской не останавливались, ехали на скорости. Тут поворот мы перевернулись на бок и получается проехали. Я как бы упала на всех, поэтому, пока растерялись, испугались очень все, начало вонять как резиной. Забитый. И стоячие, и сидячие места. Я сидела на одинарном месте. Побаливают ноги и локтем ударилась. Может потому что пока я в шоке, страшно. Очень страшно».

  Ольга Хомякова, прес-секретар ДАІ м. Луганська: «Примерно в 7 на улице Павловловской на кольце квартала Гаевого водитель не выбрал безопасную скорость при спуске, не справился с управлением, задел электроопору, и произошло опрокидывание. По данному делу ведется расследование, занесено ЕРДР, в результате всех проведенных мероприятий которые необходимы для уточнения всей картины».

  Попередній матеріал
  Проблеми лікування безпліддя в Україні [відео]
  Наступний матеріал
  Шувалов: У разі продовження зближення з ЄС - Москва вимагатиме від Києва виплати боргів
  Теги:
  Loading...