Фото 24tv.ua

У лавах окупантів – паніка: не знають, як обладнати бронетехніку та убезпечитися від Javelin зі США

У російських НДІ вже почали міркувати, як захистити техніку на сході від боєприпасів з тепловим наведенням

Серед бойовиків наростає напруження через можливі поставки Україні протитанкових комплексів Javelin з боку Сполучених Штатів. Уже видано розпорядження щодо обладнання бронетехніки додатковим захистом. Про це повідомив керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук на сторінці у Facebook.

"Російське окупаційне командування вживає термінових заходів у зв'язку з можливими поставками Україні з боку США переносних протитанкових ракетних комплексів Javelin. Зокрема, одночасно в "1 АК ДНР" і "2 АК ЛНР" віддали розпорядження про проведення робіт з встановлення на наявну бронетехніку додаткових засобів пасивного та активного захисту, командирам частин і підрозділів віддані вказівки щодо пошуку "більш ефективних способів захисту бронетехніки", – йдеться в повідомленні.

Крім того, керівництво міноборони РФ доручило своїм науково-дослідним інститутам в найкоротші терміни провести розробку пристроїв для захисту бронетехніки від боєприпасів з тепловим наведенням, встановлення та серійне виробництво яких можна буде налагодити силами штатних інженерно-технічних частин і підрозділів "1 і 2 АК". 

Як відомо, раніше голова МЗС України Павло Клімкін заявив, що Україна буде використовувати американські ПТРК для відповіді на провокації РФ на сході. 

Нагадаємо, 13 грудня 2017 року Канада зняла багаторічне обмеження на продаж зброї Україні. Відтепер Javelin для України офіційно може продавати Канада. Станом на грудень до України вже надходить летальна зброя з п'яти країн Європи

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Колись лунали дитячі голоси": фото покинутих будинків у Водяному – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
В Україні заборонили торгові операції з паливом стандарту Євро-4
Наступний матеріал
Аброськін: За 2017 рік з 1551 умисного вбивства поліцією викрито 89% злочинів
Loading...