У Києві затримали одного з ватажків банди "Рим"

  Гроші, виручені від збуту крадених автівок, йшли терористам у кишеню або витрачались на фінансування діяльності угрупування

  У спальному районі Києва затримали одного з ватажків збройного формування "Рим", яке діяло на підконтрольній бойовикам частині Луганщини. Про це інформує прес-служба СБУ.

  Як зазначається, чоловік перебував у розшуку. Бандформування "Рим" діяло у Довжанську (колишній Свердловськ) на окупованій території Луганщини впродовж 2014-2015 років.

  Також, за даними СБУ, "козаче" угруповання тероризувало місцеве населення, займалося пограбуваннями, контрабандою вугілля та зброї.

  "Затриманий терорист особисто відбирав у людей автомобілі та інше майно, грабував офіси й помешкання. Відповідаючи за фінанси угруповання, він разом із ватажком бандформування Олександром Гайдеєм на прізвисько "Рим" організував постачання на контрольовану українською владою територію автомобілів, викрадених у Луганську, та в інших окупованих населених пунктах. Їх легалізація здійснювалася через залучення корупційних зв’язків бойовиків", – мовиться у повідомленні.

  Відомство стверджує, що "гроші, виручені від збуту крадених автівок, йшли терористам у кишеню або витрачались на фінансування діяльності банди".

  "Через міжусобні чвари на окупованій території лідер "Риму" та його поплічник були змушені втекти до Росії. До Києва бойовик прибув для вирішення майнових питань", – пояснює СБУ.

  Нагадаємо, раніше Служба безпеки України повідомила про підозру у фінансуванні тероризму та сприянні в діяльності терористичної організації колишньому генеральному директору підприємства з виробництва медпрепаратів, що розташоване в Горлівці.

  Попередній матеріал
  Бойові дії на Донеччині: Аброськін назвав втрати серед цивільного населення від початку року
  Наступний матеріал
  Експерт розповів, що потрібно для економічного зростання

  Лабрадори проти вівчарок: на Львівщині розпочався 7-й міжнародний чемпіонат кінологів ДПСУ

  Вагання бойовиків: контрабанда з РФ чи організація дитячих "військово-патріотичних таборів"

  У Донецьку відбувся бій між різними бандами терористів – 15 бойовиків убито

  Москаль: В усіх країнах контрабанда є кримінальним правопорушенням, а в Україні – адміністративним

  Банда Гордєєва причетна до 13 тяжких і особливо тяжких злочинів - МВС

  У Донецьку озброєна банда пограбувала відділення банку й захопила заручників