5 канал

Експерт розповів, що потрібно для економічного зростання

Для економічного зростання потрібне кредитування

Таке в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" заявив головний редактор журналу "Деньги.ua" Олександр Крамаренко.

"У нас мляве відновлення, мляве, тому що ми втратили дуже багато. Ми втратили вже двічі, перше – у 2008-2009 роках, але економіка почала відновлюватися, проте уряд Януковича-Азарова задля стабільності гривні зробили такі заходи, що призвели до припинення, до скасування кредитування економіки і ми отримали зниження у 2013 році. До речі, криза 2014-2015 року пришвидшилася за рахунок військових дій, а початок був на рік раніше", - зазначив Крамаренко.

"Я не впевнений, що буде 3% у наступному році при цій конструкції податкової системи і ми маємо також дивитися на стабільність національної валюти і на відновлення кредитування. Якщо вона буде більш-менш стабільна і якщо, ще хоча б півроку вона потримається стабільною, то ми можемо все ж таки перейти на траєкторію розвитку. Може Нацбанк створити для цього умови, але може й не зробити, задля відновлення кредитування. Кредитування дуже потрібно, тому що без нього зростання не буде", - додав він.

Попередній матеріал
У Києві затримали одного з ватажків банди "Рим"
Наступний матеріал
У поліції розповіли подробиці затримання дезертира-вбивці, який розстріляв українських бійців у зоні АТО

У найближчі рік-два Україна не зможе відмовитись від кредитування МВФ – Курнишова

Експерт про економічну ситуацію в Україні: Нам необхідно стримати свій оптимізм