У Києві взялися за прибирання бурульок з дахів будинків

  У Києві взялися за прибирання бурульок з дахів будинків. Поки обробляють будівлі, переважно у центрі столиці, де небезпечного льоду найбільше. У КМДА обіцяють впоратися до кінця тижня з усіма об`єктами. Щоправда тільки з комунальними. Приватним бізнес-центрам, освітнім закладам радять самотужки вирішити проблему- найняти фахівців.

  Із самого ранку вони то підіймаються, то опускаються. Професійні збирачі бурульок очищують від небезпечних брил міністерство регіонального розвитку. На історичній будівлі довжина бурульок іноді сягала метра.

  Леонід Іванович: "Периодически от погодных условий они нарастают и мы их збываем".

  Геннадій Темник, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства: "Розпочинати необхідно з себе, а потім вимагати від всіх інших".

  Звуки падаючих брил доходять і до новопризначеного міністра. Геннадій Темник свою першу зустріч із колегами присвятив саме прибиранню снігу. Каже, не достатньо зробили столичні чиновники аби, киянам краще ходилося та їздилося. Поставив завдання,- до кінця тижня і сніг зайвий з доріг та тротуарів повивозити і бурульки позбивати. Столичні чиновники обіцяють розчистити дахи 40-ка відсотків будинків. Решта, у тому числі й освітні й урядові заклади, кажуть, не в їхній компетенції. Вони мають звертатися до профільних міністрерств або до приватних структур за допомогою.

  Володимир Баженов, заступник директора департаменту житлово-комунальної інфраструктури КМДА: "Рядом здание коммитета Верховной Рады. Там они отвечают, а наша задача заставить их удалить, чтобы все хазяева, подходя завтра не выходили из-за своих красивых инномарок, хлопнув дверью и в подъезд, а поднять голову и посмотреть, а как мимо его здания идем мы, киевляне".

  Кияни ж нарікають, - з бурульками буде так само, як і зі снігом. Два тижні не могли прибрати дороги та тротуари. 
   
  Дар`я Феденко, Іван Наконечний, "5 канал".

  Попередній матеріал
  27 людей загинули внаслідок аварії військового літака у Казахстані
  Наступний матеріал
  Головну ялинку в Луганську відкрили грою у Санта-Квест
  Теги:
  Loading...