У Києві встановили скульптуру "Історія кохання" [відео]

  У столичному парку, поряд із Мостом закоханих, відкрили скульптуру "Історія кохання". Подію присвятили річниці Перемоги - адже пам`ятник розповідає історію палкого почуття української дівчини та італійського парубка.

  Луїджі та Мокрину звела війна у 1943 році. Обоє були військовополоненими концтабору на території Австрії, а вона - ще й з дитиною на руках. Поступово симпатія переросла у кохання. Італієць навіть пропонував Мокрині руку і серце, але одружитися  не дозволила радянська влада, і розлучила закоханих  на понад пів-століття. Лише у 2004-му він знайшов свою Мокрину. Луїджі все життя зберігав її пасмо волосся і панчоху. Ця романтична історія підкорила серця українців. На честь закоханих відкрили пам`ятник - момент їхньої першої зустрічі після 60 років розлучення.

  Луїджі Педутто: "В Україні я вшосте. Приїжджаю часто майже щороку. У серпні гостюю по кілька тижнів. І відкриття пам`ятника - це дуже висока шана. Думаю, Бог таким чином винагородив мене за те тяжке життя, яке я прожив".

  Олена Коєва, онука Мокрини Юрзук: "Эта история добавила ей жизни, потому что она сейчас - духом она чувствует себя хорошо, но просто ей 93 год и она в силу здоровья не смогла сюда приехать".

  Попередній матеріал
  Європейську ракету-носій запустили з третьої спроби
  Наступний матеріал
  Експерти: уряд хоче здати вітчизняну ГТС Росії [відео]
  Теги: