вшанували пам'ять жертв Чорнобильської трагедії 5 канал

У Києві вшанували пам'ять жертв Чорнобильської трагедії

Мітинг-реквієм відбувся біля меморіального комплексу "Пам'ятник жертвам Чорнобильської трагедії" у Святошинському районі Києва

Віддати шану загиблим прийшли близько півтисячі людей. Власне самі ліквідатори, рідні, близькі і друзі загиблих унаслідок вибуху на ЧАЕС влаштували ходу. Учасники реквієму вшанували померлих покладанням квітів біля меморіалу.

Присутні згадували трагічні події 1986 року. Учасники і ліквідатори наголосили, що держава має більше опікуватися тими, хто здійснив подвиг.

"Неприємно, що держава багато наобіцяла, а мало виконала, хоча б для їхніх дітей, для їхніх вдів. Елементарне, ліки в лікарні, зараз куди не ляж, практично відсутні і обслуговування слабке. Багато хто по суду висудив пенсію більш достойну, щоб вистачало. Всякими способами держава старається уникнути постанови судів", – говорять ліквідатори аварії. 

Читайте добірку матеріалів на сайті 5.ua "Чорнобиль: 30 років радіації".

Як повідомляв 5.ua, 2016 рік оголошено роком вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС і пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо, в Києві відкрили пам'ятну стелу ліквідаторам аварії на ЧАЕС. Барельєф розмістили на стіні приміщення ГУ ДСНС у Київській області. На стелі зображення шести героїв-ліквідаторів, які першими поїхали до Чорнобиля гасити страшну пожежу, а невдовзі від отриманого опромінення загинули.

Попередній матеріал
В одеській мерії запевняють, що Труханов не утік за кордон, а сесію перенесли з інших причин
Наступний матеріал
Частка проблемних кредитів у банківській системі досягає 40% – НБУ
Теги:
Loading...

У ліквідації Чорнобильської катастрофи взяло участь до 700 тисяч людей – експерт

У Сумах пройшов мітинг-реквієм, присвячений Чорнобильській трагедії

У Дніпропетровську вшанували 30-ті роковини Чорнобильської трагедії

У Львові вшанували 30-ті роковини Чорнобильської трагедії