У Києві відбувся традиційний конкурс безпородних собак [репортаж, відео]

  Конкурс безпородних собак "Кубок Барбоса" відбувся у Києві. Більше 80 домашніх улюбленців з 17 міст змагалися у 6 номінаціях. На відміну від традиційних виставок, де оцінюють породу тварин, - на цьому конкурсі звертають увагу на контакт собаки з господарем, а не на його паспорт.

  Вони радше БЕЗПОДОБНІ, ніж безпородні. Причесані, прикрашені новими нашийниками та одягнуті у нові лахи. Навіть не скажеш, що колись ці тварини жили на вулиці. 

  Олександра Ізотова, власниця собак (Київ): "Ці собаки вже стали кінозірками. Вони знялися у двох стрічках... Роблю це сама. Не купую, по грошах не дуже багато виходить, але якщо все це одяг купувати, оскільки це моя персональна колекція, то вона звичайно коштує досить дорого".

  Маленька Лада з господарем Ігорем змагаються у конкурсі "Як дві краплі води". В них однакові костюми кольору хакі та схожі рюкзаки. І це не просто концертнн вбрання. Саме в такому вигляді Лада разом з господарем подорожують горами. Вони вже двічі були на Говерлі. Причому свої речі Лада носить сама.

  Ігор Замлєлов, власник собаки (Львів): "Это мисочка для воды, она несет ее с собой, чтобы я мог зачерпнуть воды из горного ручья и она не пила из лужи. Надежно все закрыто, чтобы она когда перепрыгивает через яр, у нее это не  ударило ее. Её нельзя не взять, я когда начинаю собираться, она очень волнуется и радуется".

  А от Піратові не заважає змагатися навіть відсутність зору. Абсолютно сліпий пес чудово орієнтується, контактує з людьми та іншими собаками. 

  Світлана Косовська, власниця собаки (Київ): "Попередній власник, собака йому надоїла і він її намагався вбити. В нього одного ока немає, в іншого відслоєна сітчатка. Я подумала, що його треба усипити, бо собака буде мучатися, але коли я подивилася, який він живий, я зрозуміла, що не зможу це зробити".

  На конкурсі безпородних собак не міряють розміри тварини, не звертають уваги на відповідність породі. Тут головне, щоб у чотирилапих був ветеринарний паспорт, і вони з господарем мали налагоджений контакт.  

  Ірина Терещенко, президент Молодіжної ліги захисту тварин: "Безпородные собаки такие же классные. Наш слоган "для дружбы не важна порода". Показать людям что если они хотят себе друга и им не важны выставки, разведение, они всегда его могут найти у нас, в приютах. просто самим подобрать на улице".

  Організатори мріють продовжити традицію виставок безпородних тварин і вже замислилися про проведення кубку "Мурчика".

  Дар`я Безродна, Віктор Снєжко, 5 канал


  Попередній матеріал
  День Росії відзначили у Києві [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  У Лондоні виставили на продаж невідомі раніше світлини The Beatles
  Теги: