День Росії відзначили у Києві [репортаж, відео]

  Політики, дипломати, артисти вистояли вчора чималу чергу, щоб потрапити до Жовтневого палацу. Там, на червоній доріжці з нагоди національного свята приймав привітання посол Росії в Україні Михайло Зурабов.

  Наталія Жижко, 5 канал: "З оркестром, старими радянськими автомобілями, самоварами та бубликами зустрічали тих, хто прийшов відначити національне свято Росії в Києві".

  Одним з перших до жовтневого палацу приїжджає російський посол. Дорогі іномарки зупиняються  біля раритетних автівок. Михайла Зурабова та російських посадовців одразу тягне до автоматів з газованою водою, бубликів та самоварів.  В інтер`єрі з минулого  посол з оптимізмом говорив про майбутні взаємини між двома країнами.

  Кілька хвилин ностальгії і дипломат йде виконувати почесну місії. Цілу годину на червоній доріжці він приймає привітання і квіти. З дружиною і в оточенні охорони з`являється другий український президент Леонід Кучма. Навіть у свято він не може забути про прорблеми.

  Жодного свята з нагоди дня Росії не пропустив журналіст Дмитро Гордон. Він шкодує, що не побачив багатьох, кого розраховував тут зустріти.

  Вже перед концертом приходять члени українського Уряду. Юрій Бойко впевнений - українсько-російські стосунки ніщо не зіпсує. Навіть складне газове  питання.

  Закінчились урочитстості святковим концертом. Глядачам свою майстерність демонстрував всесвітньо відомий ансамбль  "Берізка".  

  Наталія Жижко, Максим Петраков, 5 канал
   

  Попередній матеріал
  Стан здоров`я Хосні Мубарака різко погіршився
  Наступний матеріал
  У Києві відбувся традиційний конкурс безпородних собак [репортаж, відео]
  Теги: