У Києві стартував Ukrainian Fashion Week

  У Києві стартував 27 Український тиждень моди. Традиційно восени дизайнери демонструють колекції на наступні весну та літо. Перший день Ukrainian Fashion Week відкривали найвідоміші вітчизняні дизайнери – Лілія Пустовіт, Вікторія Гресь та Олексій Залевський.

  На вулиці зимно - у павільйоні українського тижня можи справжня спека. Усі вітчизняні модники, озброївшись програмками розписують свій графік на тиждень моди. Традиційно особливий акцент організатори роблять на молодих дизайнерах, у яких жага до подіуму найбільш сильна.

  Ірина Данилевська, засновник українського тижня моди: "Ми вигадали багато нових проектів".

  Однак відкривають тиждень моди зовсім не нові імена - на подіумі колекції найкращих та найдосвідченіших вітчизняних дизайнерв. Лілія Пустовіт для модниць на наступні осінь на зиму представила витончену колекцію з вишуканими аксесуарами.

  Ірина Бережна, народний депутат, Партія регіонів: "Я навіть у Верховну раду таке буду вдягати".

  Вікторія Гресь для глядачів приготувала яскраве та та жіночне вбрання. Тут тобі і пишні спідниці і шовкові сукні і вечірнє вбрання у ніжних тонах.

  Оксана Караванська, дизайнер: "Мені дууууже сподобалось!"

  А ось готують подіум для показу Олексія Залевського. Дизайнер, відомий як майстер епатажу, знову вирішив здивувати своїх прихильників. Цього разу ретро-силуетами у витриманих тонах і все це розбивається яскравими зеленими вкрапленнями.

  Олена Халік, Денис Ковальов, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Норвезький оркестр заграв президенту Швейцарії неправильний гімн
  Наступний матеріал
  Актора Роберта Редфорда нагородили у Франції
  Теги: