У Києві приготували велетенську філіжанку кави

  Найбільшу в Україні чашку кави приготували на Майдані Незалежності. Це одразу зафіксувала Книга рекордів країни. Готували напій у звичайних кавоварках, а потім переливали в одну велетенську філіжанку.

  Не встигають баристи заповнити філіжанку кавою, як офіціанти приносять наступні. Так одна за одною маленькі чашки мають наповнити найбільшу - об`ємом 60 літрів.

  Якість напою у великій чашці має бути не гіршою, аніж еспресо у звичайній кав`ярні. Тому до кожної порції індивідуальний підхід і окремо змелені зернини кави. А ще - все потрібно робити швидко.

  60 літрів кави одразу узріли представники книги рекордів. Стільки кави в одній чашці в Україні ще ніхто не готував. Хоча за кордоном було і значно більше.

  Після наповненя чаші по вінця готувати припинили. А все налите, після фіксації рекорду, роздали перехожим, за дурно. Особливо сподобалося дітям.

  Для тих, хто каву не п`є, організатори акції влаштували конкурс. На кращий танок. Перемогла жіночка з іменем Людмила. Отримала в подарунок брелок і ручку.

  Роман Сухан, Юрій Підлісевчий, 5 канал

  Попередній матеріал
  До 92-х зросла кількість жертв терактів у Норвегії [відео]
  Наступний матеріал
  До 97 зросла кількість жертв нападів у Норвегії
  Теги: