У Києві прощалися з відомим скрипалем Б. Которовичем

  У Києві прощалися з відомим скрипалем Богодаром Которовичем. Церемонія відбулася у Національній музичній академії імені Чайковського.

  Віддати останню шану Народному артисту України, лауреату національної премії імені Шевченка прийшли сотні людей. Серед них - музична еліта країни, учні, близькі, знайомі та просто шанувальники. Із митцем прощалися під музику у виконанні Державного камерного ансамблю "Київські солісти", диригентом і керівником якого був сам музикант. Нагадаю, Богодар Которович помер від інфаркту минулої суботи. За день до того - йому виповнилося 68м. Поховають митця на Байковому кладовищі.

  Тарас Яропуд, учень Богодара Которовича: "Він геніальний викладач, геніальний. Замінити Богодара Антоновича певно шо нема ким. Тому що це викладач з великої букви. Таку школу, як він давав, ви знаєте, заради цього варто грати на скрипці, щоб з ним поспілкуватися".

  Ігор Курилів, директор конкурсу скрипалів ім. Д. Ойстраха: "Те, що він залишив, а залишив він таку колосальну спадщину: це і записи в фондах українського радіо і телебачення, і платівки, і останній його концерт з Державним камерним ансамблем "Київські солісти" - вони назавжди ввійдуть у золоту скарбницю нашої музичної культури України".

  Попередній матеріал
  Бранці з судна "Січем Піс" - почуваються добре
  Наступний матеріал
  Саміт G8 розпочинається в Італії (РОЗШИРЕНО)
  Теги:
  Loading...