Марш Слави Героїв 5 канал

У Києві пройшов Марш Слави Героїв

Активісти приурочили свої промови одразу до чотирьох свят – Дня козацтва, Покрови, захисника Вітчизни, а також до 74-ї річниці заснування Української повстанської армії

Марш Слави Героїв відбувся у столиці. Кілька тисяч представників націоналістичних організацій пройшли колоною в середмісті. Хода пішла Хрещатиком від бульвару Шевченка до Майдану Незалежності і попрямувала до Михайлівської площі.

Раніше, під час мітингу, який відбувся біля пам'ятнику Шевченку, активісти виголосили промови. Приурочили їх одразу до чотирьох свят – Дня козацтва, Покрови, захисника Вітчизни, а також - до 74-ї річниці заснування Української повстанської армії.

Крім того, на мітингу згадали про російську агресію на Сході України, чимало йшлося й про нинішні українсько-польські відносини.

Нагадаємо, з 2015 року День захисника України є державним святом і вихідним. Його Президент запропонував відзначати замість радянського дня захисника вітчизни, який припадав на 23 лютого.

На сьогодні запланована низка урочистостей по всій країні. Ці заходи можна буде побачити в ефірі "5 каналу" протягом дня. 

Попередній матеріал
Брат за брата: Україна привітала з Днем захисника іноземців, які воюють на Донбасі
Наступний матеріал
Останні резолюції ПАРЄ щодо України вплинуть на питання продовження санкцій ЄС проти Росії – політичний експерт

Брат за брата: Україна привітала з Днем захисника іноземців, які воюють на Донбасі

Поліція Києва перейшла на посилений режим охорони

Герої серед нас. Історія майора Черкасової

Боєць АТО: Нова українська армія досі використовує радянський військовий статут