благодійний проект "Незабутня Квітка" 5 канал

У Києві презентували благодійний проект "Незабутня Квітка"

Українсько-американський благодійний проект "Незабутня Квітка" презентували у столичному онкоцентрі

Його засновник, американець українського походження, Алекс Гутмахер подарував установі мультимедійне обладнання. На ньому пацієнтам демонструватимуть відео про профілактику раку. Благодійник сам мав онкологічне захворювання. Відтоді вже дев'ять років поспіль збирає кошти на потреби онкохворих українців.

Проект створений на честь американської співачки українського походження Квітки Цісик. 1998 року вона померла від раку грудей. Цього тижня заокеанська делегація вирушить у тур країною. Благодійні заходи заплановані у Вінниці, Полтаві та Львові. А 5 квітня в Одесі відбудеться концерт за участі вітчизняних зірок. Виручені кошти будуть спрямовані на купівлю пересувного мамографа для області.

"Я не можу для всіх областей закупити пересувний мамограф, але своєю ініціативою, своєю долею людини, яка пережила рак, агресивну саркому, і я був в тому самому шпиталі, як і славетна Квітка Цісик, я показую, що треба, щоб наші жінки не вмирали від цієї жахливої хвороби", - зазначив Алекс Гутмахер.

"Рак молочної залози у структурі онкологічних захворювань в Україні і в Києві займає серед жінок перше місце. Порядку 12% виявлення випадків у запущених стадіях", - додав головний онколог м. Києва Дмитро Осинський.

Нагадаємо, українська діаспора США передала дніпропетровським лікарням обладнання на $680 тис.

Попередній матеріал
Порошенко зустрівся з мамою Надії Савченко
Наступний матеріал
У "Народному фронті" розповіли, за яких умов Яценюк піде у відставку
Теги:
Loading...

У Сумах поліцейські стали донорами крові для онкохворих дітей

У Києві відбудеться благодійний зірковий забіг "Кілометри добра"

Благодійники придбали неонатальний бронхоскоп для інституту Амосова