5 канал

У "Народному фронті" розповіли, за яких умов Яценюк піде у відставку

Чинний прем'єр Арсеній Яценюк не напише заяви, поки не знатиме, яким чином країна рухатиметься далі шляхом реформ, запевняють у "Народному фронті"

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк оголосить про відставку, коли буде представлено кандидата на прем'єрське крісло, який матиме підтримку Верховної Ради, новий склад уряду та план подальшого реформування країни. Про це в ефірі "5 каналу" заявив народний депутат від "Народного фронту" Андрій Помазанов.
 
"Заяви про те, що наразі чекають виключно заяву про відставку прем'єр-міністра Яценюка, є повністю безпідставними. Оскільки "Народний фронт" неодноразово заявляв, що заява Арсенія Яценюка однозначно буде тільки у випадку, коли буде план подальших дій, який включає в себе: кандидатуру нового прем'єра, новий склад уряду і програму. Програма має передбачати продовження реформ, в тому числі непопулярних, але які дозволять нашій країні виживати, які дозволять нашій країні виплачувати вчасно заробітні плати і пенсії, підтримувати соціальні стандарти і їх підвищувати, як це передбачено програмою уряду на цей рік", - заявив він.

Нардеп наголосив: "Арсеній Яценюк не напише заяви, поки не знатиме, яким чином країна рухатиметься далі шляхом реформ".

Нагадаємо, голова українського уряду Арсеній Яценюк очікує від парламентської коаліції, зокрема, її найбільшої фракції, а також персонально від Президента пропозицій щодо виходу з політичної кризи.

Попередній матеріал
У Києві презентували благодійний проект "Незабутня Квітка"
Наступний матеріал
На Донеччині схопили бойовика "Гірю"
Теги:
Loading...

Березовець: Рано говорити про те, що чинний уряд йде у відставку

Нардеп: У парламенті не знайдеться голосів за відставку Яценюка, тому що цього не хочуть олігархи

"Народний фронт": Відставка нинішнього уряду можлива лише за негайного призначення наступного

Сьогодні парламент не має юридичних підстав голосувати за відставку уряду – нардеп