У Києві попрощались із видатним дресирувальником Володимиром Шевченком [відео]

  В останню путь провели визначного артиста та генерального директора Національного цирку України, Володимира Шевченка.

  Рідні, друзі, колеги та шанувальники великого дресирувальника цього разу прийшли до цирку, щоби віддати шану легенді. Були на церемонії й ті, з ким Шевченко тільки починав працювати.

  Нагадаємо, помер артист 24-го жовтня. Причиною смерті стало онкологічне захворювання. Все життя легендарний дресирувальник присвятив циркові - разом з дружиною Людмилою працював з тиграми та левами. За свою діяльність здобув чимало нагород. Серед них - медаль імені Дурова, "Срібна гілка" Італії та Золота медаль Міжнародної ліги артистів цирку вар`єте. Із 2000-го року Володимир Шевченко працював художнім керівником Національного цирку, у 2007-му його очолив.

  Людмила Шевченко, вдова Володимира Шевченка: "Мы с ним должны были в этом году праздновать 49-й новый год вместе - вот, не дотянули до 50-ти, хотя мечта была такая. Я понимаю, что нет незаменимых, но неповторимые есть. Такого второго не будет".

  Микола Павленко, друг Володимира Шевченка, народний артист РФ: "Такой пары не было и нет, и я не знаю, будет ли. Потому что любовь, которая у них была, она с юности, с ранней, еще до клетки, еще никакой он был не дресировщик, не знаменитый, ему не предвиделась клетка. Потом, когда он стал, они стали лучшие в мире".

  Попередній матеріал
  Суд відпустив Мельниченка під заставу і підписку про невиїзд [відео]
  Наступний матеріал
  Спостерігачі "ОПОРИ" уже зафіксували 457 випадків застосування адмінресурсу [відео]
  Теги: