У Криму стартувала тотальна перевірка мопедів (РЕПОРТАЖ)

  Місцевих ДАІшників до радикальних заходів підштовхнула статистика. У Державтоінспекції кажуть, за 9 останніх місяців зафіксували вже майже 200 аварій, що сталися з вини водіїїв скутерів. А це втричі більше, ніж торік.
  Керувати скутером може навіть дитина. Для цього не треба спеціального посвідчення. Вони доступні в ціні, прості у кермуванні, і часто водії мотоциклів, які не хочуть складати іспити, вдають із себе скутеристів. Щоб боротися з порушниками, ДАІ розробила спеціальний посібник - у ньому 200 найпопулярніших моделей мотоциклів, які схожі на мопеди.

  Едуард Базилевич, заступник начальника УДАІ ГУМВС України в АРК: "Здесь все, что ездит, продается….здесь собран весь мир. Практически 200 моделей и их разновидности, все более 50 кубов - то, что является мотоциклом, а не мопедом….столкнулись с тем, что эти мотоциклы не зарегистрированы и катаются по дорогам Украины и делают нам огромную проблему, т.е от них идет самая большая аварийность - это от скутеров, мопедов и мотиков".

  Збіркою озброїли кожного ДАІшника на півострові. Мотоциклістів-порушників направляють на переатестацію, а транспортний засіб конфісковуюють. Водії найдемократичнішого засобу пересування схвалюють сьогоднішню акцію, так само як і водії автівок.

  На сімферопольських штрафмайданчиках вже більше чотирьохсот конфіскованих мотоциклів. Власникам їх повернуть лише коли ті отримають водійські права, держномер, талон техогляду та страховий поліс.

  Юлія Крючкова, Ігор Романенков, Сімферополь, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (5.94Мб)
  Попередній матеріал
  Підрозділ "Альфа" продемонстрував бойових псів (РЕПОРТАЖ)
  Наступний матеріал
  Позачергові вибори в Канаді
  Теги: