5.ua

У Коростені вже 5-й день протестують чорнобильці [відео]

  Півсо

   Вони не згодні з висновком експертів Національної комісії радіаційного захисту населення України, за яким передбачається ліквідація частини зон постраждалих унаслідок аварії на ЧАЕС. Мітингувальники обурені через такі дії чиновників, людей, які живуть на забруднених територіях, позбавлять пільг. Насамперед мешканців північних районів Житомирщини непокоїть, що їхні діти не зможуть безкоштовно отримувати путівки на оздоровлення у санаторіях та харчуватися державним коштом у школах і дитсатках регіону. П`ять днів тому активісти оголосили безстрокову акцію протесту, розгорнули наметове містечко і вимагають від місцевих депутатів втрутитися у ситуацію. 

  Віталій Юшкевич, голова ради Союзу ветеранів-ліквідаторов Чорнобильської катастрофи у м. Коростені: "Ми вже 5-й день в цих наметах і ночуємо, і люди підходять, і ми розказуємо їм, чого позбавляють. Особисто ліквідатори пільги не втратять. Відберуть пільги у дітей. Тому ми стали на захист наших дітей.

  Ірина Тарасюк, мітингувальниця: "Мы не согласны! Для чего это снимают 3-ю категорию?! Люди страдают, чернобыльци. Молодежь умирает от чего? И снимают 3-ю категорию? Какой дурак разрешил"?!

  Володимир Москаленко, міський говора Коростеня: "Це недопустимо. Я вважаю, що нормально записано в законі було, що ці всі зміни до законів вносяться на підставі рішень обласних рад.тому ми сьогодні на сесії приймаємо рішення, і тут депутати і громадськість міста одноголосна - ні в якому разі не підтримати пропозиції національної комісії і передаємо на обласну раду".


  Попередній матеріал
  У Керчі викрали 2-річну дівчинку [відео]
  Наступний матеріал
  Мешканці скаржаться на асфальто-бетонний завод у Вінниці [відео]
  Теги: