У Києві тимчасово припинили продавати шаурму і м`ясні закуски на вулиці

  У Києві тимчасово припинили продавати шаурму і м`ясні закуски на вулиці. Рейд ветеринарної міліції - перевірив понад сорок яток у столиці.
  Більшу частину з них - довелося закрити. 17-тьох осіб - затримали і притягли до кримінальної відповідальності. Про це звітували представники управління ветеринарної міліції МВС. Крім того, правоохоронці виявили півтонни м`яса та сосисок невідомого походження. У МВС кажуть: такі рейди - відтепер будуть регулярними. Адже купувати харчі на вулиці у Києві - небезпечно. Нагадаємо, останній інцидент із вуличною їжею - стався наприкінці серпня. Тоді, біля станції метро Лісова - люди отруїлися шаурмою.

  Микола Скок, т.в.о. Голови управління ветеринарної міліції МВС: "Взагалі відсутні дозволи на заняття підприємницькою діяльністю по виготовленю харчових страв. Використовується тваринницька сировина і продукція для виготовлення відповідних страв, використовуючи при цьому невідомого походження. Тобто, немає документів, що засвідчили б якість та безпеку, яке походження, де воно, звідки привезено, якої якості. Продавці не мають особистих санітарних книжок. Реалізація продукції ведеться в антисанітарних умовах".
  Попередній матеріал
  До 34 чотирьох зросла кількість жертв зсуву грунту на півночі Китаю
  Наступний матеріал
  Угоду про асоціацію з ЄС ратифікував парламент Сербії
  Теги:
  Loading...