У Хмельницькій області невідомою речовиною отруїлися 9 працівників цукрового заводу

  У Шепетівську центральну районну лікарню (Хмельницька областіь)з ознаками отруєння невідомою речовиною госпіталізовано 9 працівників ТОВ "Шепетівський цукор". Про це  повідомили у 


  Як стало відомо на ранок 11 листопада, госпіталізовані перебувають в стані середнього ступеня тяжкості у терапевтичному відділені.

  За попередньою інформацією, людей забрала "швидка" просто посеред робочого дня. Спочатку із симптомами отруєння невідомою речовиною в реанімацію потрапило п’ять осіб, згодом привезли ще двох та згодом ще двох. Постраждалі відчули погіршення самопочуття перебуваючи в душовій та роздягальні, що знаходяться в адміністративній будівлі.

  На місці події працює комісія зі спеціального розслідування, яка з’ясовує обставини і причини нещасного випадку на чолі  з начальником теруправління Держгірпромнагляду у Хмельницькій області Олександром Кукурудзою.

  Держгірпромнагляд розглядає як ймовірну причину - отруєння чадним газом, що потрапив у приміщення через відчинену кватирку від димоходу газового конвектора, який розміщено поблизу.
  Попередній матеріал
  На Закарпатті СБУ оголосила про підозру засновнику місцевої газети за сепаратистські заклики
  Наступний матеріал
  У Києві розказали про принципи формування коаліції та уряду