У Харкові вирубують дерева [репортаж, відео]

  За кілька днів у середмісті їх не стало майже сотня. Ще півтори тисячі - також підуть під сокиру. Зеленбудівці пояснюють, що вони звільняють місто від хворих дерев. Утім екологи кажуть, їх можна лікувати.

  Людмила Сотник, 5 канал: "Дерева рубають – тріски летять. За два місяці "Харківзеленбуд" планує знищити у місті більше півтори тисячі дерев. Влада каже – це необхідність. Адже вони вже віджили своє і небезпечні для перехожих".

  На одній з найстарших харківських вулиць – Університетській - кілька днів поспіль рубають дерева. Тут планують викорчувати майже півсотні. Зеленбудівці кажуть, усі дерева хворі.

  Мешканці не проти вирубування хворих дерев. Кажуть, гілки часто падають на автомобілі. Однак, додають, на їхньому місці - слід садити нові.

  На місці вирубаних дерев вже за місяць почнуть висаджувати молоді, запевняють чиновники. Для цього у бюджеті міста передбачили два мільйони гривень.

  Проти масштабного вирубування дерев виступили місцеві екологи. Природоохоронці кажуть, у Європі хворі дерева лікують.

  Зеленбудівці ж продовжують вирубувати дерева. Кажуть, у центрі міста, де завжди велелюдно, лікувати  рослини, окроплюючи їх хімічним розчином, небезпечно для перехожих.

  Людмила Сотник, В`ячеслав Кузьменко, Харків , 5 канал


  Попередній матеріал
  Президент Білорусі приїде до Києва на 25-ту річницю аварії на ЧАЕС
  Наступний матеріал
  Японія: ситуація на АЕС "Фукусіма-1" поступово стабілізується [репортаж, відео]
  Теги:
  Loading...