Фото zn.ua

У Харкові скасовано парад з нагоди Дня Перемоги

  Харківська обласна державна адміністрація прийняла рішення про скасування військового параду в День Перемоги, 9 Травня.


  Про це заявив журналістам на прес-конференції голова облдержадміністрації Ігор Балута, повідомляє прес-служба ОДА.

  За словами Ігоря Балути, рішення було прийнято на підставі інформації, що надійшла від силових органів."Ми розраховували, що зможемо купірувати ситуацію, але у нас є дані, що плануються не просто провокації від громадян, які чимось не задоволені, а провокації, пов'язані з масовими жертвами.Ми обговорили ці питання в штабі і з представниками ветеранських організацій.Офіційне звернення до громадян з цього приводу буде розміщено на сайті обладміністрації", - сказав Балута.

  Ветеранські організації області з розумінням поставилися до такого рішення. Більш того, за словами голови Харківської обласної організації ветеранів України Анатолія Хіневича, ветерани самі просили розглянути питання, пов'язане з обмеженням масових заходів. "Сьогоднішні умови наклали певні обмеження, про які сказав Ігор Миронович. Вони несуть певну небезпеку з точки зору застосування техніки та інших видів озброєнь. Ми з цим рішенням згодні", - підкреслив він.

  "Ветерани самі запропонували - тому що вони виходять і в інтернет, і програми переглядають - вони самі сказали: запропонуйте, коли підете на нараду, щоб все-таки скасували масовість на площі. Ми не хочемо ризикувати життям людей, раз така обстановка складна" , - розповіла виконавчий директор Харківської обласної Асоціації громадських організацій інвалідів и ветеранів війни Валентина Дроботько.

  Як повідомив журналістам Ігор Балута, святкові заходи на площі могли зібрати від 55 до 80 тисяч людей. "Ми планували парад з військовою технікою і літаками", - розповів голова ОДА. Він також повідомив, що менш багатолюдні заходи, присвячені Дню Перемоги, - покладання квітів на Меморіалі в Лісопарку і на Висоті маршала Конєва, - обов'язково будуть проведені.Такожврайонах Харковатаобласті працюватимутьпольові кухні,святкові заходивідбудутьсяів навчальних закладахХарківщини.
  Попередній матеріал
  Керрі: Україна готова дати регіонам більше повноважень, аніж Росія дає своїм
  Наступний матеріал
  Терористи намагалися вирватись зі Слов’янська - Тимчук