У Харкові пройшов ретро-велопробіг у англійському стилі [відео]

  Перетворити Харків на старовинний Лондон вирішили місцеві художники. Вони влаштували ретро-пробіг на велосипедах в англійському стилі. Головна вимога для учасників – костюм вікторіанської епохи і старий велосипед.

  Харків’янин Михайло у своєму гардеробі серед сучасних речей знайшов усе для того, щоби мати вигляд справжнього денді. Для повноти образу - навіть люльку запалив.

  Михайло, учасник ретропробігу: "Это только сегодня я купил специально к этому мероприятию трубку, вообще я трубку не курю в обычные дни, но надо соответствовать – джентльмен должен курить трубку".

  Охочих взяти участь у вело-ретро-пробігу натхненниці заходу Катерина та Ганна збирали у соцмережах. Таких знайшлося з півсотні.

  Катерина Гончаренко, організатор ретропробігу: "Очень класно, все очень красивые, мы не ожидали, что будут велосипеды реально старые, патефон, все на уровне, классно, идея пришла - вот в Киеве проходили эти твид-райды, в Москве, в Питере".

  Найстаріший двоколісний транспорт на молодіжне свято привіз пенсіонер Сергій Ізосов. Каже, веломашину за зразком позаминулого сторіччя зібрав власноруч.

  Сергій Ізосов, пенсіонер: "Это мне попалась рама, видите, очень старенькая, это минский велосипед, наверное, 50-х годов. И седло у него потрепаное. Повидал, наверное, немало. Но, тем не менее, я думаю, вторая жизнь у него будет вполне".

  Долучитися до пробігу пенсіонер не наважується. Каже, його витвори, як наприклад цей триколісний велосипед, зроблений із деталей старої швейної машинки – це скоріше експонати. Молодь же сміливо вирушає у мандрівку вулицями міста.

  У перервах між заїздами - класичне англійське чаювання. І навіть на природі – за всіма традиціями – жодного одноразового посуду, лише порцеляна. За чаєм харківські леді діляться враженнями від поїздки.

  Летиція, учасниця ретропробігу: "Если бы некоторые несознательные джентльмены не подрезали меня на своих, вот этих, ну, на четырех колесах, как их – я не знаю, как это называется – время от времени, то я бы себя чувствовала настоящей леди".

  Наступного разу, кажуть організатори, сподіваються зібрати ще більше людей і влаштувати у Харкові французький велосипедний день.

  Світлана Сірик, В`ячеслав Кузьменко, Харків, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Масова аварія на автоперегонах у США - обійшлось без жертв
  Наступний матеріал
  В Індонезії активізувався вулкан Локон
  Теги: