facebook / Mikheil Saakashvili

У Харкові облили зеленкою Сакварелідзе

  1 листопада Давид Сакварелідзе прибув до Харкова в рамках запланованих зустрічей зі студентами кількох харківських вишів

  У Харкові облили зеленкою колишнього заступника генерального прокурора Давіда Сакварелідзе. Про це у Facebook повідомив керівник Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі.

  "Давиду Сакварелідзе після виступу перед студентами в Харкові на вулиці виплеснули в обличчя зеленку. Мабуть, тітушки обожнюють Halloween", – написав він.

  Сакварелідзе своєю чергою написав: "Господарі харківських тітушок наївно вважають, що таким чином можна спинити і закрити рот мені і таким, як я! ... Не на того звіра нарвались".

  За інформацією "Укрінформ", 1 листопада Давид Сакварелідзе прибув до Харкова в рамках запланованих зустрічей зі студентами кількох харківських вишів за тематикою, як він пояснив журналістам, пов'язаною з пошуком "кришталево чистих" людей для формування нової політичної еліти. Сам Сакварелідзе представився членом ініціативної гуппі "Хвиля".

  На сьогодні була запланована його зустріч зі студентами Харківського національного університету радіоелектроніки, з якими він вже зустрічався під час приїзду до Харкова у травні. 24 травня у Харкові Сакварелідзе презентував політичну платформу без назви, яка, за його словами, "стане першою здоровою політичною силою та буде лобіювати конкретні напрямки реанімації реформ, які потрібні Україні".

  Довідка. Давід Сакварелідзе – заступник генерального прокурора України (з 16 лютого 2015 до 29 березня 2016) та за сумісництвом прокурор Одеської області (з 16 вересня 2015 до 29 березня 2016). 29 березня 2016 року генеральний прокурор Віктор Шокін, за декілька годин до голосування у Верховній Раді про його відставку, звільнив Давіда Сакварелідзе з посади заступника генерального прокурора України – прокурора Одеської області та з органів прокуратури. 

  До цього був першим заступником головного прокурора Грузії (2008–2012), за п'ять років пройшовши шлях від рядового фахівця в судовому департаменті мін'юсту Грузії. Депутат парламенту Грузії у 2012–2015.

  Як повідомляв 5.ua, у квітні 2016 року Сакварелідзе повідомив про створення нової партії. Про це він заявив на лекції в Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка.

  Попередній матеріал
  У Вінниці на території шпиталю створили алею гігантських писанок
  Наступний матеріал
  Нардепу від БПП заборонили виїжджати з України через борги перед банками

  Новим прокурором Одещини став заступник звільненого Сакварелідзе

  Луценко про справи проти Сакварелідзе і Шабуніна: Це був виключно вид політичної злості

  Касько та Сакварелідзе прийшли на суд у справі "діамантових прокурорів"

  Сакварелідзе провів у Генпрокуратурі 9 годин

  Допит Сакварелідзе тривав три години

  Допит Сакварелідзе: що, де й коли