5.ua

У Харкові мітингували на підтримку євроінтеграції [відео]

  Мітинг на підтримку євроінтеграції відбувся у Харкові. Більше двох сотень людей з плакатами та гаслами вийшли на майдан Свободи .

  Насамперед, акцію розпочали з українського гімну. Активістів громадських організцій, прихильників підписання України Угоди з європейським союзом підтримали і представники опозиційних партій. Організатори кажуть: у першу чергу звертаються до президента Віктора Януковича. Від глави держави вимагають забезпечити підписання Угоди про асоціацію з ЄС, а депутатів Верховної ради закликають підписати євроінтеграційні закони.

  Олена Дюженко, учасниця акції: «Дуже мало часу залишилося до самого саміту, тому ми сьогодні вирішили вийти в Харкові на майдан і підтримати євроінтеграційний курс України. Майбутнє України – тільки в Євросоюзі».

  Галина Кузьміна, учасниця акції: «Ми, коли нам погано, куди ми пишемо заяви? В Европейский суд по правам человека, не в Таможенный, Советский союз, а пишем в Європейський, щоб нам помогли! То куди нам треба вступати?  В Європейський союз, правда я кажу?»

  Дмитро Пилипець, організатор акції: «Вимога нашої акції – це звернення до Президента і до влади для того, щоб вони припинили хитання, припинили оці їхні тези про європаузи і таке інше, бо це абсолютно не відповідає інтересам України. Щоб вони підписали у Вільнюсі угоду про асоціацію з ЄС. Наше звернення до Верховної Ради України – ухвалити нарешті ті законопроекти, що залишилися, стосовно євроінтеграції».

  Попередній матеріал
  Мураєв: ПР готова голосувати за євроінтеграційні законопроекти [відео]
  Наступний матеріал
  На нафтопереробному заводі у Бельгії стався вибух: 2 жертви
  Теги:
  Loading...