У Харкові, після обіду у шкільній їдальні, до лікарень потрапили сім школярів

Швидка привезла дітей до лікарні з високою температурою та іншими симптомами гострого отруєння

До інфекційної лікарні Харкова потрапили 7 учнів молодших класів. Вони кажуть, що їм стало зле після обіду у шкільній їдальні. Швидка привезла дітей до лікарні з високою температурою та іншими симптомами гострого отруєння.

Протягом суботи, 3 серпня, до обласної дитячої інфекційної лікарні доправили сімох учнів школи №128. У всіх попередній діагноз – гастроентероколіт. Нині стан потерпілих у лікарів не викликає занепокоєнь.

"Більшість дітей почувається краще, з інтенсивної терапії дітей перевели. Самопочуття на момент огляду у більшості було від задовільного до середньо-важкого", – каже головний лікар обласної дитячої інфекційної клінічної лікарні Дмитро Кухар.

За прогнозами медиків, діти пробудуть у лікарні ще щонайменше тиждень.

Батьки вважають, що діти з'їли щось несвіже у шкільній їдальні. "Це було у суботу, я навіть не думала про школу, а потім почали дзвонити однокласники, запитувати, розповідати, що інші діти теж хворі, проте у них минулося (без госпіталізації)… Інші діти розповідали, що їм не сподобався запах плову, і вони його їсти не стали. Мій син цього не помітив", – каже мати постраждалого Світлана Бабаєва.

Натомість, керівництво навчального закладу спростовує звинувачення, а директор Олена Тахтаулова каже, якщо комісія все ж визнає, що діти отруїлися саме у шкільній  їдальні, винного покарають.

"Створена спеціальна комісія з розслідування, яка дасть свої результати. Я офіційно заявляю, що всі винні будуть обов'язково покарані", – зазначила Тахтаулова.

Як стало відомо, санепідеміологи вже взяли зразки їжі, яку вживали учні молодших класів. Висновки будуть оприлюднені після лабораторних досліджень. Поки ж батьки отруєних дітей відмовилися від шкільних обідів.

Світлана Дашкевич, В’ячеслав Кузьменко,  "5 канал"

Попередній матеріал
Держборг України у липні скоротився на $125,8 млн
Наступний матеріал
Збірна України з футболу сьогодні зіграє з Ісландією у відбірному турнірі Чемпіонату світу-2018

Масове отруєння на Київщині: прокуратура відкрила кримінальне провадження

Отруєння шаурмою в Ізмаїлі: кількість постраждалих зросла до 76 осіб

На Кіровоградщині підприємиця відкрила кафе після отруєння у ньому понад 40 осіб

Отруєння військових "Десни": дії можуть кваліфікувати як державну зраду – Марченко