Гривня
Гривня foto

У Кабміні пояснили, хто отримає "карантинну тисячу" допомоги від держави

  Читайте по-русски
  Гроші українці отримають до кінця квітня цьогоріч

  У Кабінеті Міністрів узгодили, кому саме планують виплатити по 1 тис. гривень через введення надзвичайної ситуації та поширення COVID-2019 в Україні. Відповідну постанову опубліковано на Урядовому порталі.

  Як стало відомо, кошти отримають регіональні органи соцзахисту, а вже потім передадуть окремим категоріям осіб. Йдеться про:

  • осіб з інвалідністю з дитинства та дітей з інвалідністю;
  • осіб, які не мають права на пенсію;
  • осіб з інвалідністю;
  • непрацюючих осіб, що досягли загального пенсійного віку, але не набули права на пенсійну виплату.

  Раніше ж у Мінсоцполітики пояснили, що у квітні гроші отримають пенсіонери, розмір пенсії яких з урахуванням передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги, сум індексації пенсії, щомісячної компенсації в разі втрати годувальника внаслідок Чорнобильської катастрофи та інших доплат до пенсій, встановлених законодавством, не перевищує 5 тисяч гривень станом на 1 квітня 2020 року.

  У Кабміні обіцяють, що "карантинну тисячу" українці отримають до кінця квітня цьогоріч. При цьому, розмір цієї допомоги від держави не враховується під час призначення житлової субсидії, здійснення відрахувань (утримання, стягнення) з пенсії чи соціальної допомоги та інших доходів.

  Попередній матеріал
  У Києві на сміттєспалювальному заводі протестували дезінфекцію з дронів – фото
  Наступний матеріал
  У Харкові священник Московського патріархату спричинив ДТП та втік з місця події – ЗМІ
  Loading...