Інфографіка щодо військових РФ на Донбасі
Інфографіка щодо військових РФ на Донбасі Український кризовий медіа центр

У ГУР порахували убитих на Донбасі військових РФ, що чекають на черговий "гумконвой"

Саме в машинах так званого "гумконвою" загиблі російські військові повернуться на територію Федерації

У моргах на окупованому Донбасі перебувають більше 20 тіл убитих чи померлих від поранень військових Збройних Сил РФ. Їх мають направити у Росію черговим "гумковоєм". Про це повідомляє прес-служба ГУР Міноборони на сторінці у Facebook.

"У спеціально обладнаних моргах при військово-медичних закладах російських окупаційних військ на тимчасово окупованій території Донбасу знаходиться більше 20 тіл вбитих і померлих від поранень військовослужбовців ЗС РФ, які підготовлено для відправки на територію РФ транспортом чергового російського "гумконвою", – йдеться в повідомленні. 

Крім того, за даними української розвідки, у підрозділах комендантського полку (Луганськ) 2 АК відмічається зниження рівня морально-психологічного стану військовослужбовців "через збільшення термінів перебування на постах та залучення до довготривалих пошуків військовослужбовців, які самовільно залишили військові частини".

У зв'язку з цим у лавах бойовиків зростає кількість бажаючих перевестись в інші військові частини через фізичну перевантаженість та нестерпні умови несення служби.

Як інформував 5.UA, раніше міністр закордонних справ Павло Клімкін озвучив шокуючі цифри російського вторгнення на територію України.

Попередній матеріал
У США затвердили місію NASA на Марс
Наступний матеріал
"Залишили частину, прихопивши психотропні речовини": у ГУР розповіли про дисципліну в бойовиків
Loading...

Бійці ЗСУ відбили наступ ворога – які докази присутності "кадровиків" РФ знайдено

На передову почали виводити підрозділи кадрових російських військових – Тимчук

Хуг розповів про кадрових військових РФ на Донбасі