Фото: Антикор

Клімкін озвучив шокуючі цифри російського вторгнення на територію України

Упродовж останніх трьох років агресія Росії призвела до окупації 7,2% української території

Російська Федерація відправила на Донбас до 1 тисячі артилерійських систем, понад 400 танків та 200 ракетних систем залпового вогню. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін під час слухань у Сенаті США, передає УНІАН.

За словами Клімкіна, гібридна війна РФ проти України відображається у шокуючій кількості російського озброєння, розгорнутого на території окупованого Донбасу та Криму.

"Зараз мова йде про близько 4200 регулярних військ і до 40 тисяч бойовиків. Йдеться про більше ніж 400 танків і 800 бронеавтомобілів. Йдеться про близько тисячі артилерійських систем і понад 200 ракетних систем залпового вогню, про приблизно 23 тисячі війська в окупованому Криму", – наголосив чільник українського МЗС.

Водночас, Клімкін відзначив, що у Міжнародному суді ООН представник Росії зробив абсолютно безглузду заяву, що підтримувані Росією бойовики на Донбасі нібито знайшли усе зазначене озброєння у старих радянських шахтах, яке там нібито було заховане.

"Чи може хтось в це повірити?" – спитався Клімкін.

Крім того, міністр закордонних справ України додав, що війна РФ проти України впродовж останніх трьох років призвела до окупації 7,2% української території, а майже 10 тисяч українських громадян – як військових, так і цивільних – втратили свої життя. За даними МЗС, ще близько 23 тисячі українців було поранено у ході конфлікту на сході. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Снаряди у людський зріст": Фото жахливих обстрілів Краматорська до роковин трагедії

/
Обстріли Краматорська, "Смерч"
/
Обстріли Краматорська, "Смерч"
/
Обстріли Краматорська, "Смерч"
/
Обстріли Краматорська, "Смерч"
/
Обстріли Краматорська, "Смерч"
/
Обстріли Краматорська, "Смерч"
/
Обстріли Краматорська, "Смерч"

Попередній матеріал
Адміністрація США не сприймає жодних компромісів щодо Криму – Клімкін
Наступний матеріал
Тандіт прокоментував заяву дипломатів РФ у Гаазі про "заховану в шахтах Донбасу зброю"
Loading...