У громадських місцях Вінниці встановлюють "тривожні кнопки"

  "Тривожні кнопки" швидкого виклику міліції встановлюють у громадських місцях Вінниці. Їх планують розташувати майже у всіх закладах. За лічені хвилини після натискання на таку кнопку, на місце виклику має приїхати міліція. Правоохоронці певні - це нововведення допоможе зменшити рівень злочинності у місті.

  Віктор Бондар - начальник служби охорони одного із нічних клубів Вінниці. Розповідає, тривожну кнопку встановили в їхньому закладі недавно. Утім, вона вже неабияк виручала.

  Принцип роботи кнопки простий. Людина натискає її і сигнал надходить до диспетчера міліції. За декілька хвилин можна очікувати на загін правоохоронців. 

  Сергій Володюк, зас. нач. УДСО УМВС України у Вінницькій області: "По факту даних виїздів підрозділами УМВС у Вінницькій області районними відділами внутрішніх справ порушено близько шести кримінальних справ".

  Тривожна кнопка не завжди схожа на кнопку. Пристрій може бути схожим навіть на брелок від автомобільної сигналізації. Таким нововведенням залюбки користуються місцеві таксисти.

  Щоби зрозуміти, чи є у закладі тривожна кнопка - такі місця позначають спеціальними наліпками. Містяни зізнаються, бачать їх постійно. Утім, що саме цей папірець означає, дехто дізнався лише від нашої знімальної групи.

  "Тривожна кнопка" - не благодійна акція, кажуть правоохоронці. Щоби її замовити, потрібно заплатити. Утім, користувачі такої системи запевняють - безпека відвідувачів їхніх закладів набагато дорожча.

  Олена Бучацька, Ростислав Макогон, Вінниця, 5 канал

  Попередній матеріал
  Українка загинула в Італії через аномальні холоди
  Наступний матеріал
  Змагання з викопування найглибшої ями - відбулося у Японії
  Теги: