У Генштабі назвали терміни звільнення військових п'ятої та шостої хвиль мобілізації

  Звільнення шостої черги мобілізованих військовослужбовців планується провести у серпні-вересні

  Генеральний штаб Збройних сил України озвучив терміни звільнення військовослужбовців п'ятої та шостої хвиль мобілізації. Як повідомляється на сторінці Генштабу в Facebook, до кінця липня планується завершити звільнення військовослужбовців п'ятої черги мобілізації.

  "Генеральним штабом розроблено проект указу Президента України щодо звільнення військовослужбовців п'ятої черги мобілізації в період червень-липень місяців, причому більшість особового складу буде звільнено в липні місяці", - зазначив начальник Генштабу Віктор Муженко.

  Звільнення шостої черги мобілізованих військовослужбовців планується провести у серпні-вересні. Однак, за словами Муженка, все залежатиме від cитуації, яка буде на час прийняття відповідних рішень.

  "Мали певну затримку демобілізації, що було пов'язано зі збільшенням інтенсивності обстрілів і загостренням загальної ситуації на Сході України, а також – із необхідністю підготувати у навчальних центрах військовослужбовців, які уклали контракти, до виконання завдань за призначенням", - пояснили у Генштабі.

  Нагадаємо, напередодні у штабі АТО зазначили, що Президент України готовий підписати указ про демобілізацію військовослужбовців, які були призвані в рамках 5-ї хвилі часткової мобілізації. Вже 16 червня міністр оборони України, генерал армії Степан Полторак доручив відповідним посадовим особам підготувати документи і пропозиції щодо забезпечення демобілізації військовослужбовців 5-ї хвилі.

  Попередній матеріал
  ТОП-5 найпопулярніших відео: весілля Гаврилюка, історія "Британця" з АТО та бойова бабуся з Донбасу
  Наступний матеріал
  Петренко: На сьогодні існують великі ризики, що КСУ може відмінити дію закону про люстрацію

  Президент: Про нову хвилю мобілізації поки мова не йде

  Депутати звільнили від мобілізації родичів загиблих в ході АТО

  Порошенко розповів про нову хвилю мобілізації

  Полторак розповів, чому призупинена сьома хвиля мобілізації

  Порошенко розповів, за якої умови відбудеться демобілізація бійців 4-ї і 5-ї хвиль

  5 канал - трансляція наживо