5.ua

У Феодосії породіль у пологовому тримають впроголодь [відео]

  Світлана Брушнівська розповідає – харчується у пологовому будинку здебільшого тим, що їй передають родичі. Каже – у лікарні годують хоч і смачно, але лише один раз на день.

  Світлана Брушнівська, породілля: «Питания на сутки не хватает, это однозначно, т.к. обед – конечно, это мало, особенно для иногородних. Трехразового нету. Питание одноразовое, недостает, чтоб маме с ребенком кормиться».

  Породіллі із інших міст, до яких родичі навідуються не часто, вимушені самі докупляти харчі у найближчих магазинах.

  Породілля: «Большинство приносят все с собой или ходят в магазин, покупают».

  Породілля: «Кушать хочется, честно скажем, потому что когда кормишь грудью – питание должно быть полноценное».

  Головний лікар пологового будинку бідкається – породіллі напівголодні, а триразове харчування – це взагалі мрія. На ті кошти, які виділили з міського бюджету цьогоріч на харчі, лікарня може запропонувати лише обід вартістю менше трьох гривень. А слід харчувати – на тридцять!

  Гліб Шепель, головний лікар пологового будинку Феодосії: «Вся сумма, выделенная на питание – это 33 тыс., хотя запрашивали сумму 550 тыс. грн. на питание».

  Журналіст: «Это сколько в день на рожениц?»

  Гліб Шепель, головний лікар пологового будинку Феодосії: «На сегодняшний день получается 2,77 грн

  У міському управлінні охорони здоров’я кажуть: витрати на харчування довелося скоротити через брак грошей. Зізнаються – цьогоріч медустанови недоотримали майже 12 мільйонів гривень. Дійшло до того, що коштів не вистачає навіть на придбання необхідних ліків, не те що на харчі.

  Олександр Фоменко, нач. управління охорони здоров’я Феодосійської міськради: «Нам Минфин выделило на 2013 г. 60 млн., я округляю. Город все эти годы добавлял необходимую сумму на здравоохранение из своих  каких-то остатков. В среднем это было ок. 25 млн. грн. Но учитывая сложную наполняемость горбюджета, нам город выделил только 12 млн. 400 тыс. грн.»

  У міськраді пояснюють – з міста пішли понад 100 великих платників податків, і нині на фінансування медицини у бюджеті грошей немає.

  Дмитро Щепетков, в.о. міського голови Феодосії: «Из Феодосии ушел ряд плательщиков крупных, российские воинские части сократились, таможня ушла. Всего ушло более 100 субъектов, юрлиц, из налоогоблажения, которые получал город. Мы не смогли добавить больше, чем 12 млн. в силу сказаного выше».

  Загалом у Феодосії 7 медичних закладів. В деяких нині пацієнтів взагалі годують на одну гривню в день.

  Юлія Крючкова, Назар Кіндрачук, Крим, Феодосія, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Відкриті каналізаційні колодязі – загальнонаціональна проблема [відео]
  Наступний матеріал
  На Донеччині вчителів звинувачують у завищенні оцінок медалістам [відео]
  Теги:
  Loading...