ternopil.mns.gov.ua

У ДСНС нарахували майже 300 тис. внутрішніх переселенців

  Станом на 26 вересня загальна кількість внутрішньо переміщених осіб в Україні становить 295 тис. 318 осіб.


  Про це на брифінгу в п'ятницю у Києві повідомив керівник міжвідомчого координаційного штабу з питань соціального забезпечення переселенців, заступник голови ДСНС Василь Стоєцький, передає "Інтерфакс-Україна".

  За його словами, з районів проведення АТО на Донбасі в інші регіони України переселено 251 тис. 26 осіб, з яких 82 тис. 385 - діти. Крім того, тимчасово переміщених у межах Луганської області - 26 тис. 237 осіб.

  18 тис. 55 осіб переїхали з Автономної Республіки Крим і Севастополя в інші області України, серед них 5 тис. 86 дітей.

  Стоєцький зазначив, що найскладніша ситуація з розміщенням - у Донецькій області, Києві, Запорізькій, Дніпропетровській, Луганській, Харківській і Одеській областях, куди переїхало найбільше людей.

  Згідно з його інформацією, до Центрів зайнятості з питань працевлаштування внутрішньо переміщених осіб звернулося 11 тис. 707 осіб, працевлаштовано 2 тис. 74 людини, отримали статус безробітного - 6 тис. 406.

  За медичною допомогою серед тимчасово переміщених осіб з Луганської та Донецької областей звернулися 37 тис. 879 дорослих і 31 тис. 53 дитини, з них було госпіталізовано 8 тис. 122 дорослих і 5 тис. 312 дітей.

  Водночас, як повідомлялося, в ООН заявляли, що кількість внутрішніх переселенців в Україні досягла 900 тис. осіб.
  Попередній матеріал
  Єврокомісія наполягає на продовженні реверсу газу до України
  Наступний матеріал
  Підозрюваних у справі про вбивство Семенюк-Самсоненко ще немає - МВС
  Теги:
  Loading...