спостерігачі ОБСЄ
спостерігачі ОБСЄ 112.ua

У ДПСУ розповіли, що обговорювали на зустрічі з військовими спостерігачами ОБСЄ

  Багатонаціональна інспекційна група військових спостерігачів перебуватиме в України до кінця жовтня

  У Адміністрації Держприкордонслужби України відбулась зустріч директора Департаменту охорони державного кордону Анатолія Махнюка з військовими спостерігачами від Канади, Королівства Данії та Королівства Нідерландів. Головна мета зустрічі – ознайомлення закордонних військових інспекторів із діяльністю ДПСУ в умовах сучасної військово-політичної обстановки, повідомляє прес-служба відомства.

  Інспекційна група перебуватиме в України до кінця жовтня і займатиметься моніторингом центрального та південно-східного регіонів країни.

  Зазначається, що проведення таких заходів є одним із засобів поширення правдивої та об’єктивної інформації про ситуацію на Сході України серед держав-учасниць ОБСЄ і "є часткою міжнародних зусиль, спрямованих на врегулювання конфлікту".

  Під час зустрічі іноземну делегацію познайомили із функціями та завданнями українських прикордонників, із порядком діяльності контрольних пунктів в'їзду-виїзду вздовж лінії зіткнення у Донецькій та Луганській областях та на адміністративній ділянці з тимчасово окупованою територією Криму, із станом інженерно-технічного облаштування українсько-російського кордону та подальшою програмою розвитку Держприкордонслужби.

  "Ставлячи конструктивні запитання членам української делегації, військові інспектори ОБСЄ проявили щирий інтерес до існуючої проблематики, зокрема в зоні відповідальності Оперативно-тактичного угрупування "Луганськ", ділянка якого інспектується протягом поточного тижня", – мовиться в повідомленні.

  Наприкінці зустрічі сторони домовилися про проведення для представників Багатонаціональної інспекційної групи окремого брифінгу на ділянці Луганського прикордонного загону.

  Як повідомляв 5.ua, експерт пояснила, чому Росія не допускає на окуповану територію Донбасу місію ОБСЄ.

  Нагадаємо, нещодавно ДПСУ повідомляла, що російські найманці обстріляли пункт пропуску "Мар'їнка".

  Попередній матеріал
  В обмін на надання Україні безвізового режиму європейці вимагають проведення виборів в ОРДЛО – Березовець
  Наступний матеріал
  Тристороння контактна група почала засідання у Мінську

  Експерт пояснила, чому Росія не допускає на окуповану територію Донбасу місію ОБСЄ

  У Кремлі питання розміщення озброєної місії ОБСЄ на Донбасі назвали "евентуальними розмовами"

  ОБСЄ заявила про обмеження доступу в районі Станиці Луганської

  Російські найманці обстріляли пункт пропуску "Мар'їнка" – ДПСУ