Георгіївська стрічка
Георгіївська стрічка ТСН

У ДПСУ нагадали, що "георгіївські стрічки" – причина для відмови у перетині кордону

Читайте по-русски
За публічне використання (в тому числі носіння) стрічки чи її зображення передбачено штраф від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією стрічки або предметів, що містять її зображення

У Державній прикордонній службі України нагадали, що іноземцям, які намагатимуться провезти в Україну георгіївські стрічки, можуть відмовити у в'їзді в країну на три роки. Про це йдеться у повідомленні ДПСУ, розміщеному на сторінці у Facebook.

"З середини квітня і до святкування Дня перемоги на кордоні України традиційно зростає кількість мандрівників-порушників, які зухвало пропагують георгіївську (гвардійську) символіку. Нагадуємо, що виготовлення та пропаганда георгіївської (гвардійської) стрічки в Україні – це правопорушення. За публічне використання (в тому числі носіння) стрічки чи її зображення передбачено штраф від п'ятдесяти до ста п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією стрічки або предметів, що містять її зображення", – йдеться у повідомленні.

У відомстві нагадали про непоодинокі випадки відмови іноземцям з георгіївськими (гвардійськими) стрічками у в'їзді в Україну із забороною в’їзду (зазвичай на три роки). І зазначили, що після таких відмов прикордонники надсилають до Нацполіції повідомлення про виявлення ознак правопорушення.

Нагадаємо, 16 травня 2017 року Верховна Рада України заборонила виготовлення та пропагандистське використання так званої "георгіївської стрічки". Крім того, парламентарії погодили адміністративну відповідальність за пропаганду "георгіївської стрічки".

Попередній матеріал
Призначення нового командувача ООС і підвищення офіцерів – включення з фронту
Наступний матеріал
До Дня меланоми в містах України безкоштовно обстежать родимки – список медзакладів
Loading...